piątek, 19 kwietnia

Apple ogłosił dziś datę swojej 35. dorocznej konferencji dla deweloperów WWDC. Wydarzenie odbędzie się online od poniedziałku 10 czerwca do piątku 14 czerwca 2024 roku. Podobnie jak w przypadku WWDC od 2020 roku, uczestnictwo w konferencji będzie bezpłatne i otwarte dla wszystkich deweloperów.

Podczas WWDC 2024 odbędą się liczne sesje online i warsztaty, na których deweloperzy będą mogli poznać nowe funkcje i oprogramowanie, które zostanie zaprezentowane na konferencji.

Tradycyjnie, w poniedziałek 10 czerwca, Apple zaplanował konferencję otwierającą WWDC 2024, podczas której zostaną zaprezentowane nowe wersje systemów operacyjnych: iOS 18, iPadOS 18, tvOS 18, macOS 15, watchOS 11 i visionOS 2. Prezentacja będzie dostępna w aplikacji Apple Developer, na stronie internetowej Apple i na YouTubie. Dodatkowo, przez cały tydzień Apple będzie udostępniać materiały wideo i dodatkowe informacje.

Mimo że WWDC 2024 jest wydarzeniem online, Apple ponownie planuje specjalny event dla wybranych deweloperów i studentów. Odbędzie się on 10 czerwca w siedzibie Apple Park w Cupertino, w Kalifornii. Uczestnicy będą mogli obejrzeć prezentację otwarcia i prezentację „State of the Union” na terenie Apple Park, a także spotkać się z pracownikami Apple i wziąć udział w rozdaniu nagród Apple Design Awards.

O udział w wydarzeniu w Apple Park mogą ubiegać się aktualni członkowie programu Apple Developer Program, absolwenci programu Apple Entrepreneur Camp, zwycięzcy poprzednich edycji Swift Student Challenge oraz członkowie programu Apple Developer Enterprise Program. O zakwalifikowaniu do udziału w losowaniu decyduje losowanie.

Apple zazwyczaj ogłasza konkurs Swift Student Challenge wraz z datami WWDC. W tym roku jednak konkurs został uruchomiony wcześniej i jego zwycięzcy zostaną ogłoszeni w czwartek 28 marca. Laureaci konkursu będą mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu w Apple Park, a 50 „Wyróżniających się Zwycięzców” otrzyma zaproszenie na trzydniowe wydarzenie w Cupertino.

Szczegółowe informacje na temat WWDC 2024 Apple będzie przesyłać deweloperom za pomocą poczty elektronicznej, aplikacji Apple Developer i strony internetowej Apple Developer.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx