poniedziałek, 27 maja

Apple zapowiedział trzeci sezon swojego serialu Apple TV+ „Ted Lasso” ze względu na jego popularność zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Według Apple, krytycy nazwali serial „niesamowitym”, „przezabawnym” i „zaraźliwym”, przy czym serial zdobył 86% ocen pozytywnych w serwisie Rotten Tomatoes.

„Ted Lasso” to serial komediowy, w którym występuje aktor Jason Sudeikis, który znany jest przede wszystkim z programu Saturday Night Live.

Serial opowiada historię Teda Lasso, granego przez Sudeikisa który będąc trenerem drużyny futbolu amerykańskiego z Kansas zostaje zatrudniony do trenowania profesjonalnej drużyny piłkarskiej w Anglii, mimo że nie ma w tym doświadczenia. Brak doświadczenia i nieprzychylne środowisko nie ułatwiają mu pokazania graczom legendarnego Stylu Teda Lasso

Apple odnowił serial „Ted Lasso” na drugi sezon zaledwie tydzień po premierze serialu, a 10 odcinków pierwszego sezonu jest już dostępnych. Drugi sezon, który obejmie również 10 odcinków, pojawi się na początku stycznia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx