poniedziałek, 27 maja

Apple otwarcie zapowiada początek „nowej ery” i możliwość „kodowania nowych światów” na tegorocznym WWDC, budując napięcie wokół powszechnie oczekiwanego ogłoszenia zestawu AR/VR.

Tweet udostępniony dziś przez Apple zawiera odniesienie do „nowej ery”, najwyraźniej opierając się na wysokich oczekiwaniach związanych z przyszłotygodniową myślą przewodnią WWDC. Wprowadzenie na rynek dużego nowego urządzenia i systemu operacyjnego, coś, co nie miało miejsca od debiutu zegarka Apple Watch we wrześniu 2014 roku, z pewnością wydaje się usprawiedliwiać początek nowej ery dla firmy.

W podobnym posunięciu Apple opublikował wczoraj post na blogu w witrynie Apple Developer zatytułowany „Koduj nowe światy”. Język może wskazywać na zdolność programistów do tworzenia wciągających doświadczeń rzeczywistości rozszerzonej i rzeczywistości wirtualnej dla zestawu Apple.

Do tej pory nie używano zwrotów „nowa era” ani „koduj nowe światy”, co wydaje się być nasileniem retoryki wokół nadchodzącego wydarzenia. Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, odniósł się do „początku nowej ery dla iPhone’a”, ogłaszając iPhone’a 12 w październiku 2020 roku nie mniej firma rzadko wypowiada tak odważne oświadczenia przed konferencjami, zwłaszcza na WWDC. Dziś Mark Gurman z Bloomberga poinformował, że spodziewa się, że prezentacja „będzie jedną z najdłuższych w historii Apple i z łatwością przekroczy dwie godziny”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx