środa, 17 kwietnia

Apple wysyła ankiety do wybranych właścicieli 12-calowych MacBooków z 2015 roku, które zostały wycofane z produkcji, pytając ich o opinię na temat rozmiaru laptopa, zestawu funkcji i nie tylko.

Apple wprowadził 12-calowego MacBooka w 2015 roku jako superlekki i cienki laptop przeznaczony dla klientów potrzebujących ultraprzenośnego notebooka. 12-calowy MacBook miał konstrukcję bez wentylatora, procesor Intela i był pierwszym komputerem Mac z klawiaturą motylkową. Laptop zaczął się od 6299 złotych.

12-calowy rozmiar był bardzo popularny, ponieważ klienci cieszyli się jego cienką i lekką konstrukcją. Firma Apple zaktualizowała MacBooka w 2016 i 2017 roku, ale zakończyła jego sprzedaż w 2019 roku po wprowadzeniu przeprojektowanego MacBooka Air z wyświetlaczem Retina.

Ankieta wysłana do wybranych klientów 12-calowego MacBooka jest raczej ogólna. Składa się z prostych pytań dotyczących opinii klientów na temat rozmiaru laptopa, funkcji i tego, co by w nim zmienili.

Apple okresowo wysyła ankiety do klientów, a zaledwie w zeszłym tygodniu wysłał ankiety do obecnych klientów iPada mini. Biorąc pod uwagę, że 12-calowy MacBook został wycofany z produkcji, trudno zakładać, że Apple wprowadzi go ponownie do swojej oferty.

Raport z zeszłego roku sugerował, że zaktualizowany 12-calowy MacBook będzie jednym z pierwszych wypuszczonych laptopów Mac wyposażonych w układ Apple SIlicon. Tak się jednak nie stało, a Apple zamiast tego zaktualizował swoje 13-calowe MacBooki Air i MacBooki Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx