wtorek, 25 czerwca

Aż 44 procent użytkowników iPhone’a zamierza przejść na model iPhone 13, a wyświetlacze z częstotliwością odświeżania 120 Hz to najbardziej oczekiwana nowa funkcja, wynika z nowego badania przeprowadzonego przez SellCell.

Spośród 44 procent respondentów, którzy zamierzają przejść na model iPhone 13, 38,2 procent zamierza kupić 6,1-calowy iPhone 13‌, 30,8 procent zamierza kupić 6,7-calowy iPhone 13‌ Pro Max, a 24 procent zamierza kupić 6,1-calowy ‌iPhone 13‌ Pro.

Co ciekawe, zaledwie siedem procent respondentów interesuje się telefonem iPhone 13 mini. Oczekuje się, że Apple wycofa w przyszłym roku model mini o przekątnej 5,4 cala ze względu na słabą sprzedaż.

Według 22% ankietowanych najbardziej interesującą nowością zapowiadaną w serii iPhone 13, jest podobno wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz. 18,2 procent respondentów ma nadzieję na Touch ID w wyświetlaczu, choć mogą być rozczarowani, ponieważ nie przewiduje się, że pojawi się on w nowych modelach iPhone do 2023 roku. 16 procent spodziewa się wyświetlacza z funkcją always-on, a 10,9 procent mniejszego wycięcia w ekranie.

Odpowiedzi wskazują również, że klienci są najmniej zainteresowani nowymi opcjami kolorów, szybszym procesorem, dwukierunkowym ładowaniem bezprzewodowym i łącznością Wi-Fi 6E, przy czym te potencjalne funkcje są preferowane przez mniej niż 5% użytkowników.

Inne nadchodzące produkty Apple, takie jak Apple Watch Series 7 i AirPods trzeciej generacji, wzbudziły niewielkie zainteresowanie ankietowanych. 72,7 procent respondentów stwierdziło, że nie są zainteresowani zakupem Apple Watch Series 7, a 87,1 procent respondentów stwierdziło, że nie są zainteresowani zakupem AirPods trzeciej generacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx