sobota, 3 czerwca

Apple zaczął sprzedawać przez swoją stronę odnowione wersje 11-calowego iPada Pro drugiej generacji i 12,9-calowe wersje iPada Pro czwartej generacji, które zostały wydane w marcu 2020 roku.

Ceny takich odnowionych modeli zaczynają się się od 2889 złotych za model 11-calowy WiFi, co według Apple oznacza oszczędność 510 złotych. Ceny modeli 12,9-calowych zaczynają się od 3789 złotych, czyli ze zniżką 960 złotych.

odnowiony iPad Pro 2020

Modele iPada Pro z 2020 roku były poprzednikami zeszłorocznych modeli M1 i wprowadziły nową technologię kamer z dołączonym skanerem LiDAR do wykrywania głębi. IPady są wyposażone w układ Bionic A12Z, iteracyjną aktualizację układu A12X z modeli z 2018 roku do A12Z.

Na chwilę obecną Apple oferuje kilka różnych kolorów i pojemności iPadów, chociaż bardzo prawdopodobnie zapasy te będą się zmieniać w czasie. Odnowione modele iPada Pro są sprzedawane wraz ze starszymi modelami w dedykowanej części sklepu internetowego.

Wszystkie odnowione iPady są sprzedawane z taką samą roczną gwarancją, jaka jest dostarczana z zupełnie nowym urządzeniem, wraz ze wszystkimi instrukcjami i akcesoriami. Odnowione urządzenia przechodzą rygorystyczne testy, naprawy, są przepakowywanie i czyszczenie i są identyczne jak nowe urządzenia.

Choć zdaję sobie sprawę, że jest grupa osób bardzo sceptycznie nastawionych do urządzeń odnawianych, to moim zdaniem jest to dobra okazja dla tych, którzy chcą nabyć praktycznie nowe urządzenie z pełną gwarancją w niższej cenie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx