sobota, 15 czerwca

Apple udostępnił dziś zwiastun swojego nadchodzącego serialu dokumentalnego „Mały Świat”, którego premiera ma się odbyć w piątek 2 października.

Serial dokumentalny ukazuje małych bohaterów świata przyrody. W każdym wypełnionym imponującymi zdjęciami odcinku Paul Rudd opowiada zaskakujące historii przedstawia niezwykły sposoby na przetrwanie tych najmniejszych ze stworzeń

„Mały Świat” to jeden z trzech dokumentalnych programów telewizyjnych, które pojawią się na Apple TV tej jesieni. Dołączy do niego „Becoming You” i „Earth at Night in Color”.

„Becoming You”, który zadebiutuje 13 listopada, bada, jak pierwsze 2000 dni dzieci kształtują ich życie, śledząc ponad 100 dzieci z całego świata od Nepalu po Japonię i Borneo. „Earth at Night in Color”, który wyjdzie 4 grudnia, śledzi zwierzęta w nocy z Tomem Hiddlestonem.

Wszystkie programy dokumentalne są dostępne na wyłączność Apple TV+ i mogą je oglądać każdy, kto ma subskrypcję Apple TV+, która kosztuje 24,99 złote dla maksymalnie sześciu członków rodziny. Apple nadal oferuje roczny darmowy abonament na Apple TV+ przy zakupie urządzenia, chociaż z tego bezpłatnego roku można skorzystać tylko raz na rodzinę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx