poniedziałek, 24 czerwca

Od jakiegoś czasu pojawiają się pliki o tym, że Apple pracuje nad pakietem usług subskrypcyjnych o nazwie „Apple One”, który może zostać uruchomiony w najbliższej przyszłości. Kod znaleziony dziś w aplikacji Apple Music na Androida utwierdza te plotki.

Oznaki pakietu „Apple One” zostały znalezione w wersji beta 3.4.0 Apple Music na Androida, co potwierdza, że Apple Music będzie jednym ze składników pakietu usług. Z kodu aplikacji na Androida:

Twoja subskrypcja ‌Apple Music‌ zostanie uwzględniona w Apple One od %s. Nie zostaniesz obciążony opłatą za obie subskrypcje.

Możesz zarządzać swoją subskrypcją Apple One za pomocą iPhone’a, iPada, Apple TV lub Maca.

Istnieje sformułowanie wskazujące, że klienci, którzy dokonają aktualizacji do Apple One, nie będą podwójnie obciążani za Apple Music, a subskrypcją Apple One będzie można zarządzać na iPhonie, iPadzie, Apple TV i komputerze Mac.

Żadne inne informacje na temat usługi Apple One nie znajdowały się w wersji aplikacji Apple Music na Androida, ale pierwotna plotka Bloomberga sugerowała, że pakietowa usługa ma zostać uruchomiona w październiku, prawdopodobnie wraz z iPhonem.

Apple faktycznie planuje wprowadzenie kilku poziomów pakietów Apple One. Oczekuje się, że pakiet podstawowy będzie oferował Apple Music i Apple TV+, a drugi poziom będzie zawierał również Apple Arcade. Trzecia warstwa pakietu będzie obejmować wszystkie wyżej wymienione usługi wraz z Apple News+ (niedostępne w Polsce).

Nie ma jeszcze słowa na temat cen pakietów, ale oczekuje się, że pakiety dadzą oszczędność w stosunku do zakupu każdej usługi subskrypcji osobno.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx