piątek, 12 lipca

Apple udostępnił dziś system tvOS 17.3, trzecią dużą aktualizację systemu operacyjnego tvOS 17, która ukazał się we wrześniu ubiegłego roku. tvOS 17.3 pojawia się ponad miesiąc po tvOS 17.2 – aktualizacji, która wprowadziła ulepszoną aplikację Apple TV.

System tvOS 17.3 można pobrać za pomocą aplikacji Ustawienia na urządzeniu Apple TV wchodząc w System > Uaktualnienia. Właściciele ‌‌Apple TV‌‌, którzy mają aktywowane automatyczne aktualizacje oprogramowania, zostaną automatycznie zaktualizowani do wersji tvOS 17.3.

Aktualizacje systemu tvOS mają zazwyczaj niewielką skalę w porównaniu z innymi aktualizacjami systemu operacyjnego i skupiają się głównie na poprawkach błędów i mniejszych ulepszeniach, a nie na zauważalnych zmianach skierowanych na zewnątrz. W procesie testów beta systemu tvOS 17.3 nie znaleziono żadnych nowych funkcji.

Apple udostępnia informacje o wersji systemu tvOS w swoim dokumencie wsparcia systemu tvOS, który jest aktualizowany po wydaniu każdej nowej wersji systemu tvOS.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx