środa, 24 lipca

Aplikacja Apple Music Classical została dzisiaj zaktualizowana o obsługę CarPlay, która umożliwi użytkownikom dostęp do aplikacji z ekranu systemu informacyjno-rozrywkowego w pojeździe.

Niestety na ten moment wygląda na to, że aplikacja nie działa poprawnie w samochodzie i przy próbie jej uruchomienia po prostu się wyłącza.

Usługa Apple Music Classical została uruchomiona w marcu 2023 roku i zapewnia użytkownikom posiadającym standardową subskrypcję Apple Music dostęp do ponad pięciu milionów utworów muzyki klasycznej bez dodatkowych kosztów. Aplikacja do przesyłania strumieniowego oferuje zaawansowaną funkcję wyszukiwania, ekskluzywne grafiki, obszerne metadane, wyselekcjonowane rekomendacje dotyczące odsłuchów i wiele więcej.

Aplikacja jest dostępna na urządzenia iPhone, iPad i Android. Całość opiera się na Primephonic, usłudze strumieniowego przesyłania muzyki klasycznej nabytej przez Apple w 2021 roku.

Apple Music Classical w wersji 1.2 jest dostępny w App Store. Informacje o wydaniu wspominają jedynie o nieokreślonych „ulepszeniach stabilności i wydajności”.

[AKTUALIZACJA]: Po błędzie z uruchamianiem się aplikacji w CarPlay Apple wycofuje tą wersję z App Store

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx