poniedziałek, 22 lipca

Apple wypuścił dziś iOS 16.1.2, kolejną drobną aktualizację poprawiającą błędy, która pojawia się tydzień po wydaniu iOS 16.1.1 i trzy tygodnie po wypuszczeniu iOS 16.1, aktualizację, która dodała obsługę udostępnionej biblioteki zdjęć iCloud, wydarzeń na żywo i więcej.

Aktualizację iOS 16.1.2 można pobrać bezprzewodowo na kwalifikujące się iPhone’y przechodząc do opcji Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia.

Zgodnie z informacjami o wydaniu Apple, aktualizacja iOS 16.1.2 wprowadza lepszą kompatybilność z operatorami komórkowymi wraz z optymalizacją wykrywania wypadków w modelach iPhone 14 i iPhone 14 Pro.

Optymalizacja wykrywania wypadków może obejmować ulepszenia, które uniemożliwią telefonom iPhone 14 dzwonienie do służb ratunkowych, gdy użytkownicy korzystają z kolejek górskich i innych szybkich przejażdżek. Pojawiło się wiele doniesień o przypadkowych aktywacjach funkcji wykrywania wypadku w parkach rozrywki.

Apple szykuje już iOS 16.2, aktualizacja, która jest obecnie w fazie testów beta i ma zostać wypuszczony w grudniu. iOS 16.2 wprowadza aplikację Freeform, nową architekturę aplikacji Dom i inne funkcje.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx