niedziela, 19 maja

Microsoft ogłosił dzisiaj, że pakiet Office 2021 dla komputerów Mac zostanie wydany 5 października z wieloma nowymi funkcjami. Pakiet aplikacji Office 2021 na komputery Mac obejmuje Word, Excel, PowerPoint i OneNote z opcją dla programu Outlook.

Pakiet Office 2021 zawiera wiele funkcji współpracy dostępnych już dla subskrybentów platformy Microsoft 365, takich jak współtworzenie dokumentów w czasie rzeczywistym oraz dostęp do usługi Microsoft Teams w celu prowadzenia rozmów i spotkań wideo z innymi osobami. Firma Microsoft przedstawiła dodatkowe nowe funkcje w dokumencie pomocy technicznej, w tym nowe narzędzia do pisania odręcznego, typy danych, funkcje, narzędzia do tłumaczenia i edycji, animowaną grafikę, funkcje ułatwiające obsługę i wiele innych.

Wersja Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów bez subskrypcji kosztuje 639,99 złotych i obejmuje dostęp do programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote do użytku osobistego. Istnieje również Office Home and Business 2021 za 1299 złotych, który obejmuje wszystkie te same aplikacje co dla Użytkowników Domowych i Uczniów, a także Outlook i prawa do korzystania z aplikacji do celów biznesowych.

Nowe wersje programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook i innych można również uzyskać z subskrypcją Microsoft 365, z ceną ustawioną na 29,99 złotych miesięcznie lub 299,99 złotych rocznie dla osób fizycznych i 42,99 złotych miesięcznie lub 429,99 złotych rocznie dla rodzin.

Pakiet Office 2021 będzie dostępny w witrynie Microsoft.com i u sprzedawców detalicznych na całym świecie od 5 października. Microsoft informuje, że pakiet Office 2021 będzie obsługiwany przez trzy najnowsze wersje systemu macOS, co prawdopodobnie odnosi się do macOS Monterey, macOS Big Sur i macOS Catalina.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx