poniedziałek, 27 maja

Apple wypuścił dziś iOS 14.5.1 i iPadOS 14.5.1, drobne aktualizacje zabezpieczeń, które pojawiają się zaledwie tydzień po wydaniu aktualizacji iOS 14.5. Istnieje również towarzysząca aktualizacja watchOS 7.4.1 dla Apple Watch i aktualizacja iOS 12.5.3 dla starszych urządzeń iPhone i iPad, które nie obsługują najnowszych wersji systemu operacyjnego Apple.

Zgodnie z informacjami o wydaniu firmy Apple, aktualizacja naprawia błąd funkcji App Tracking Transparency, który mógł uniemożliwiać niektórym użytkownikom otrzymywanie monitów z aplikacji.

Ta aktualizacja rozwiązuje problem unkcji App Tracking Transparency, który powodował, że niektórzy użytkownicy, którzy wcześniej wyłączyli opcję „Pozwalaj aplikacjom żądać możliwości śledzenia” w Ustawieniach, mogą nie otrzymywać monitów z aplikacji po ponownym włączeniu tej opcji. Ta aktualizacja zawiera również ważne aktualizacje zabezpieczeń i jest zalecana dla wszystkich użytkowników.

Aktualizacje iOS i iPadOS 14.5.1 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx