sobota, 15 czerwca

Firma Apple zapowiedziała dziś wypuszczenie czerwonej, specjalnej edycji (PRODUCT) RED iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus, które można będzie zamówić przez apple.pl od wtorku, 10 kwietnia, po godzinie 5:30 czasu pacyficznego, a także w sklepach detalicznych od piątku, 13 kwietnia.

Modele PRODUCT (RED) będą dostępne z pamięcią 64 GB lub 256 GB w tych samych cenach 3479-4229 złotych i 3979-4729 złotych co odpowiedniki modeli iPhone 8 i iPhone 8 Plus w kolorach srebrnym, złotych i gwiezdnej szarości.

Warto zauważyć, że tym razem czerwone wykończenie jest uzupełnione czarnym panelem przednim, w porównaniu do białych ramek w wersjach (RED) iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus. Pod każdym innym względem są to identyczne modele iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus, które zostały wypuszczone we wrześniu ubiegłego roku, a nowy kolor wprowadzono w połowie cyklu, prawdopodobnie dla zwiększenia ich sprzedaży.

Firma Apple wprowadziła również nowy kolor (PRODUCT) RED skórzanego etui folio dla iPhone’a X, który również będzie dostępny w cenie 479 złotych od jutra, 10 kwietnia na Apple.pl i u autoryzowanych sprzedawców Apple na całym świecie.

W marcu 2017 roku firma Apple wprowadziła czerwoną wersję (PRODUCT) RED iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus. Specjalny kolor został wycofany wraz z wprowadzeniem na rynek iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus i iPhone’a X we wrześniu 2017 r.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx