środa, 17 lipca

iCloud Photo Library

W związku z zapowiadanym na dziś wypuszczeniem iOS8.1 Apple uruchomił wersję internetową serwisu iCloud Photo Beta

Aktualna wersja portalowa wygląda podobnie do obecnej aplikacji Zdjęcia umieszczonej w systemie iOS. Można wybrać kilka zdjęć, aby je usunąć lub pobrać, można indywidualnie dodać poszczególne do ulubionych, pobrać lub usunąć wszystkie.

iCloud Photo Library został po raz pierwszy zaprezentowany na WWDC i pozwala na uzyskanie dostępu do dowolnego zdjęcia, które zrobiliśmy z dowolnego urządzenia. Zdjęcia są zapisywane w pełnej rozdzielczości, w ich oryginalnych formatach, w tym pliki RAW. iCloud Photo Library będzie również w stanie automatycznie zachować swoje oryginalne zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości w iCloud, a pozostawiać lżejsze wersje na urządzeniach. Zmiany wprowadzane do zdjęć są automatycznie synchronizowane pomiędzy urządzeniami, pod warunkiem włączenia funkcji iCloud Photo Library. Edycje zdjęć nie są inwazyjne i zawsze można powrócić do pierwotnej wersji, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Usługę iCloud Photo Library beta można włączyć w Ustawieniach, w sekcji Zdjęcia i aparat, jednak w celu uzyskania dostępu do zdjęć w sieci, należy zaktualizować system do iOS 8.1, który ukaże się już niebawem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx