środa, 29 czerwca

milardowy iPhone

Apple ogłosił wczoraj, że sprzedał niedawno swojego miliardowego iPhone’a, ustanawiając tym samym kolejny kamień milowy dla firmy. CEO Tim Cook podzielił się tą wiadomością z pracownikami na spotkaniu personelu jak zauważono w notatce prasowej opublikowanej przez Apple.

W oświadczeniu, Cook nazwał iPhone’a jednym z najbardziej udanych, zmieniających świat produktów w historii wierząc, że iPhone stał się urządzeniem, bez którego ludzie nie mogą żyć.

„iPhone stał się jednym z najważniejszych, zmieniających świat i udanych produktów w historii. Jest czymś więcej niż stałym towarzyszem. iPhone jest naprawdę istotną częścią naszego codziennego życia i pozwala na wiele z tego co robimy przez cały dzień „, powiedział Cook.” W ubiegłym tygodniu osiągnęliśmy kolejny kamień milowy, kiedy sprzedaliśmy miliardowy egzemplarz iPhone’a. Nigdy nie staraliśmy się robić najwięcej, ale zawsze chcemy robić najlepsze produkty, co czyni różnicę. Dziękuję wszystkim w Apple za pomoc w zmienianiu świata na co dzień.”

Apple po raz pierwszy wprowadził iPhone’a w 2007 roku i od tego czasu firma wypuściła jego dziewięć generacji, każdy z nowymi usprawnieniami, poprawkami i nowymi funkcjami. Chociaż sprzedaż iPhone’a spadła w dół w ciągu ostatnich dwóch kwartałów to miliard sprzedanych egzemplarzy pokazuje to, jak udanym jest on produktem.

IPhone od dawna jest najważniejszym urządzeniem firmy Apple, odpowiedzialnym za większość przychodów, które przynosi firma.

W przyszłym roku, Apple będzie świętować 10 rocznicę wypuszczenia iPhone’a, a firma ma w związku z tym spore plany. Plotki sugerują, że iPhone 2017 wprowadzi najbardziej znaczące zmiany  w jego wyglądzie, jakie widzieliśmy do tej pory, z całkowicie szklaną obudową i wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi, z wbudowanym aparatem i czujnikiem Touch ID. Inne potencjalne funkcje to ładowanie bezprzewodowe, dodatki biometryczne, takie jak skanowanie tęczówki lub twarzy oraz szybszy procesor A11.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx