czwartek, 25 lipca

Jak informuje Nikkei Asia. Apple bardziej koncentruje się na wprowadzeniu wyświetlaczy OLED do swoich iPadów i MacBooków, zamiast skupiać się nad pierwszym, składanym modelem iPada.

Powszechnie oczekuje się, że Apple po raz pierwszy wprowadzi wyświetlacze OLED do iPada Pro w przyszłym roku, przed szerszą ich ekspansją w całej gamie MacBooków. Nikkei potwierdził dziś tę informację, powołując się na źródła rzekomo zaznajomione ze sprawą, i dodał, że opracowywany jest pierwszy model MacBooka z OLED, który ma trafić do produkcji w drugiej połowie 2025 roku.

Nikkei twierdzi, że Apple ocenia obecnie potencjał zaoferowania składanego iPada po zakończeniu przejścia na wyświetlacze OLED, ale nie jest to jego główny temat. Firma nie ma jeszcze dokładnego harmonogramu wypuszczenia takiego urządzenia.

Doniesienia z wielu wiarygodnych źródeł są dość spójne, że Apple planuje wypuścić składanego iPada przed składanym iPhonem. W październiku DigiTimes podał szereg szczegółów na temat wstępnych prac Apple nad składanymi iPadami, w tym niezbędnych zmian w projekcie i planów produkcji na małą skalę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx