czwartek, 25 lipca

Apple rozpoczął dziś coroczną promocję Back to School w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku. W przeciwieństwie do poprzednich lat promocja ta realizowana jest jednocześnie w wielu krajach azjatyckich i europejskich w tym w Polsce.

Przez ograniczony czas kwalifikujący się studenci szkół wyższych, rodzice dokonujący zakupów w imieniu studentów wyższych uczelni oraz wykładowcy i pracownicy instytucji szkolnictwa wyższego mogą otrzymać bezpłatnie lub ze zniżką parę słuchawek Beats przy zakupie komputera Mac lub iPada Pro.

Apple oferuje parę bezprzewodowych słuchawek nausznych Beats Solo3 Wireless, słuchawek bezprzewodowych Powerbeats3 Wireless lub słuchawek BeatsX z zakupem nowego komputera MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, iMac Pro lub Mac Pro. Jak zwykle z promocji wykluczony jest komputer Mac mini.

Apple oferuje także bezpłatne BeatsX lub Powerbeats3 Wireless z zakupem nowego 10,5-calowego lub 12,9-calowego iPada Pro. Podobnie jak w zeszłym roku szósta generacja iPada i iPady mini 4 nie kwalifikują się do tej promocji.

Promocja trwa do 25 września 2018 roku i jest dostępna za pośrednictwem sklepu internetowego Apple, sklepów detalicznych i autoryzowanych sprzedawców Apple lub pod numerem 800 702 322.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx