środa, 24 lipca

Apple Watch

Choć Apple wciąż jeszcze publicznie nie ogłosił konkretnej daty rozpoczęcia sprzedaży swojego Apple Watch poza datą „wczesny rok 2015”, to źródła rozmawiające z serwisem 9to5Mac twierdzą, że firma planuje obecnie ten debiut w pierwszych krajach na marzec. Źródła z segmentu sprzedaży detalicznej mówią, że wybrani pracownicy sklepu zostaną poddani globalnemu szkoleniu z Apple Watch przez tydzień od 9 lutego, oraz będą musieli przeszkolić pozostałe osoby w sklepie w dniach poprzedzających uruchomienie urządzenia.

Jeden lub dwóch przedstawicieli z wielu salonów firmy Apple w Stanach Zjednoczonych, w zależności od jego wielkości i potencjału, zostanie wysłanych do biura firmy Apple w Cupertino w Kalifornii albo do Austin w Teksasie, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki o zegarku. Szkolenia te odbędą się między 9 a 16 lutego.

Raport wskazuje, że Apple kontynuuje udoskonalanie różnych aspektów Apple Watch od momentu jego odsłonięcia we wrześniu, koncentrując się głównie na oprogramowaniu, ale także na składnikach takich jak indukcyjny mechanizm ładowania.

Deweloperzy mogą obecnie pracować z narzędziami WatchKit Apple iOS 8.2 beta tworząc aplikacje wykorzystujące funkcje powiadomień dla Apple Watch. Pełniejsze aplikacje działające bezpośrednio na Apple Watch będą możliwe do stworzenia jeszcze w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx