sobota, 13 lipca

obudowa Reach79

Na targach CES 2015, firma Antenna79 ogłosiła nową obudowę o nazwie Reach79, która jak twierdzą, zwiększa siłę sygnału i wydajność iPhone’a 6 i 6 Plus do dwóch razy.

Reach79 twierdzi, że silniejsza siła sygnału dostarczana przez ich obudowę może zwiększyć żywotność baterii, gdyż telefon nie musi tracić energii na odebranie sygnału. Dodatkowo, firma twierdzi, że obudowa poprawia ogólną jakość korzystania z iPhone’a poprzez mniejszą liczbę zerwanych połączeń i szybsze prędkości pobierania oraz lepszą moc sygnału. Obudowa ma również zadanie ochronne przed upadkiem dzięki swojej solidnej konstrukcji.

reach79

Obudowa zawiera własną technologię anteny, która w połączeniu z anteną smartfona zwiększą siłę sygnału urządzenia. Reach79 mówi, że obudowa została przetestowana w CETECOM, w akredytowanych ośrodkach CTIA, który zweryfikował że obudowa poprawia siłę sygnału średnio 1,6 raza normalnego sygnały, z maksymalną wydajnością podwajając moc sygnału dwukrotnie. Jednak firma ostrzega, że ostateczne wyniki zależą także od urządzenia, operatora i lokalizacji.

Obudowę Reach79 można kupić już od dziś na stronie internetowej firmy. Wersja do iPhone’a 6 kosztuje 59,99 dolarów, a wersja dla iPhone’a 6 Plus jest w cenie 69,99 dolarów. Obudowy są obecnie dostępne tylko kolorze czarnym, ale Reach79 mówi, że dodatkowe kolory pojawią się w pierwszym kwartale 2015 r.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx