poniedziałek, 17 czerwca

bateria-iphone

Według raportu DigiTimes, Apple ma rozpocząć produkcję wszystkich baterii do iPhone’a na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych rozpoczynając jeszcze w tym roku. Ruch ten ma na celu zmniejszenie liczby zatrudnionych oraz umożliwienie firmie przesunięcie tych zasobów w kierunku działań produkcyjnych innych części.

Apple już zautomatyzował swoje linie produkcyjne komputerów Mac Pro oraz iMac. Poza materiałami i końcowym montażem do reszty produkcji nie jest wymagana żadna siła robocza.

Ruch ten ma prawdopodobnie pomóc Apple z produkcją iPhone’ów w przyszłości, zwłaszcza w związku z tym, że dostawca Apple, firma Pegatron ma ponoć uruchomić produkcję iPhone’a 6 w drugim kwartale tego roku w nowym zakładzie Kunsahn w Chinach. Przeniesienie produkcji baterii iPhone’ów na automatyczne linie może również pomóc Apple w uniknięciu wad fabrycznych, takich jak te, które znalazły się w niewielkiej liczbie iPhone’ów 5S w zeszłym roku.

Następna generacja iPhone’a ma najprawdopodobniej zostać wypuszczona jesienią i pokazać ma się podobno w postaci dwóch różnych modeli, w tym jeden z wyświetlaczem 4,7 cala i jeden z wyświetlaczem 5,7-calowym. IPhone 6 może również zostać wyposażony w trwalszy, szafirowy wyświetlacz, a inne pogłoski mówią również o cieńszej obudowie i ekranie pozbawionym ramek.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx