poniedziałek, 27 maja

Apple udostępnił oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu komediowego pod polskim tytułem „Nocne rozmowy” w którym występują Antonia Thomas i Craig Roberts.

„Nocne rozmowy” to prawie romantyczna komedia, której akcja rozgrywa się po godzinach w świecie cierpiących na bezsenność Danny’ego (Roberts) i Lisy (Thomas), którzy nie mają żadnych tajemnic poza wzajemnymi uczuciami. W obsadzie występują także Blake Harrison, Lois Chimimba, Luke Fetherston i Rich Fulcher.

Serial został stworzony i napisany wspólnie przez Steve’a Burge’a i Natalie Walter, a wyreżyserowany przez nominowanego do nagrody BAFTA Johna Addisa. Serial został wyprodukowany dla Apple TV+ przez studio Different Artists Limited, a producentami wykonawczymi są zdobywca nagrody BAFTA Paul Schlesinger i zdobywca nagrody Emmy Phil Clarke.

Nowy, ośmioodcinkowy serial komediowy zadebiutuje na całym świecie w Apple TV+ już 22 września. Tego dnia pojawią się pierwsze trzy odcinki serialu, a każdy kolejny będzie pojawiał się co tydzień w każdy piątek do 27 października.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx