poniedziałek, 26 lutego

Firma Apple ogłosiła dziś nową, tańszą wersję iPhone’a 5c, zastępującego dotychczasowego iPhone’a 5 w linii telefonów Apple. Nowe urządzenie dostępne będzie w pięciu różnych kolorach – zielonym, żółtym, niebieskim, białym i czerwonym – w konstrukcji poliwęglanowej. Telefon korzysta z tego samego procesora A6  i tylnej kamery co iPhone 5.

„IPhone 5c jest wszystkim tym czym był iPhone 5 i jeszcze więcej, w zupełnie nowej konstrukcji wypełnionej znakomitymi funkcjami,” powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu. „IPhone 5c jest zaprojektowana w pięknej obudowie z poliwęglanu, która wygląda i czuje się solidna w dłoni.”

iPhone 5c oferuje zupełnie nowy design wykonany z utwardzonego poliwęglanu o stalowej, wzmacniającej ramie. Stalowa rama posiada elementy wewnętrzne, które służą także za anteny wielopasmowe iPhone’a 5c. Obudowa jest jedną powłoką, bez łączeń, która jest wykończona twardą powłoką dla odpornej i błyszczącej powierzchni. Aby uzupełnić całkowicie nowy projekt iPhone’a 5c, Apple stworzył miękkie, matowe, pokryte mikrofibrą etui celowo kontrastujące z błyszczącą powierzchnią. Te eleganckie silikonowe etui o unikalnych kształtach i sześciu kolorach można połączyć z pięcioma kolorami iPhone’a 5C tworząc dziesiątki zabawnych kombinacji.

Telefon zawiera kilka zmodernizowane części, w tym nową przednią kamerę FaceTime i wsparcie większej ilości pasm LTE.

Etui dostępne będą w cenie 29 dolarów. IPhone 5c będzie dostępny w przedsprzedaży w pierwszych krajach (nie w Polsce) w piątek, 13 września i będzie dostępny w USA za 99 dolarów w wersji 16 GB i 199 dolarów w wersji 32 GB w dwuletnim kontrakcie.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx