czwartek, 18 lipca

iPhone5C 8GB

Według różnych źródeł i szeptów w internecie wydaje się, że Apple przygotowuje się do wypuszczenia 8GB wersji iPhone’a 5C i to już jutro. Strona Coolsmartphone twierdzi, że dwóch operatorów w Wielkiej Brytanii potwierdziło, że otrzymali już zapasy magazynowe tego telefonu o najmniejszej pojemności. Oczekuje się, że oficjalna informacja prasowa pojawi się jutro wraz z oficjalnym wprowadzeniem modelu.

5c

Wygląda na to, że Apple wszelkimi sposobami szuka sposobu na zwiększenie sprzedaży iPhone’a 5C. Jeśli zostanie on wypuszczony z mniejszą pamięcią to jego cena oczywiście będzie o wiele niższa od któregokolwiek z pozostałych nowych iPhone’ów na rynku. Ale pozostaje pytanie. Czy 8GB w iPhone’ie – w dzisiejszych czasach – to wystarczająca pojemność. Sam posiadam urządzenie o pojemności 16GB i wciąż mam problemy co z niego usunąć aby pobrać aktualizację systemu. A w sumie wszystko jest potrzebne. Bo i trochę zdjęć, i trochę muzyki.

Mimo wszystko to nie pierwszy raz kiedy Apple wypuszcza iPhone’a o pojemności 8GB. Model 4S wciąż dostępny jest na rynku w takiej pojemności jako opcja najtańsza. Zatem może mniejszy kolorowy iPhone 5C znajdzie swoich nowych fanów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx