sobota, 30 września

Apple wypuścił zaktualizowaną poprawkę zabezpieczeń Rapid Security Response (RSR), które są dostępne dla użytkowników iPhone’a i iPada z aktualizacjami iOS i iPadOS 16.5.1 oraz aktualizacją macOS Ventura 13.4.1.

Aktualizacja zabezpieczeń Rapid Security Response ma na celu zapewnienie użytkownikom systemów iOS i macOS poprawek bezpieczeństwa bez konieczności instalowania pełnej aktualizacji oprogramowania. Dzisiejsze aktualizacje usuwają aktywnie wykorzystywaną lukę w zabezpieczeniach WebKit, dlatego warto przeprowadzić aktualizację tak szybko, jak to możliwe.

iOS Security Response 16.5.1 (c) i ‌macOS Ventura‌ Security Response 13.4.1 (c) są dostępne za pośrednictwem standardowego mechanizmu uaktualnień w aplikacji Ustawienia. Są to szybkie aktualizacje, wymagające zaledwie kilku minut na pobranie aktualizacji, a następnie ponowne uruchomienie urządzenia.

Apple wypuścił już te aktualizacje na początku tygodnia, ale sposób, w jaki zostały nazwane, spowodował problemy z Safari. Wybrane witryny, takie jak Facebook, Instagram, WhatsApp, Zoom i inne zaczęły wyświetlać ostrzeżenie o braku obsługi przeglądarki Safari po instalacji tamtej wersji oprogramowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx