poniedziałek, 22 kwietnia

Choć wakacje dopiero się zaczęły, Apple ruszył z coroczną promocją „Powrót do szkoły” w wybranych krajach Europy, Azji i na Bliskim Wschodzie. Wśród nich jest również Polska.

Studenci i nauczyciele szkół wyższych mogą otrzymać kartę upominkową Apple o wartości maksymalnie 650 złotych przy zakupie wybranych komputerów Mac i iPadów. Kwalifikujące się do promocji urządzenia to MacBook Air, MacBook Pro, iMac i Mac mini, a także iPad Pro i iPad Air.

zniżki-powrot-do-szkoly-Apple

Apple zapewnia standardowe zniżki edukacyjne, a studenci mogą uzyskać niższe ceny na komputery Mac i iPady w sklepie EDU w każdym kraju. Studenci są również uprawnieni do AppleCare+ z 20-procentową zniżką.

Promocja Apple Back to school wymaga weryfikacji jednak mogą z niej skorzystać nauczyciele, pozostali pracownicy sektora edukacji, studenci, uczniowie i ich rodzice.

Promocja Back to School jest dostępna od dziś na stronie internetowej Apple, a wkrótce również i autoryzowanych sprzedawców Apple i będzie obowiązywać do 23 października 2023 r. Pełen regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx