niedziela, 24 września

Dość niespodziewanie, w związku z 10 rocznicą powstania App Store, Apple wznowił swoją klasyczną grę „Texas Hold’Em” na iPhone’a.

Jak zauważył 9to5Mac, wersja 2.0 gry została wydana dzisiaj do App Store. Apple twierdzi, że całkowicie przeprojektował, przebudował i ponownie renderował grę, aby korzystać z grafiki o wysokiej rozdzielczości, a także dodał nowe postacie, bardziej wymagającą rozgrywkę i wiele innych nowych funkcji.

W oficjalnej informacji Apple czytamy:

Apple’s Texas Hold’em powraca! Aby uczcić 10-lecie App Store, przywróciliśmy jedną z pierwszych gier, popularny klasyk. Pierwotnie stworzona dla iPoda, a następnie przeniesiona do iPhone’a. Fani pokochają jej dopracowany wygląd, zawierający nowe postacie, bardziej wymagający układ gry i oszałamiającą grafikę dla najnowszego iPhone’a i iPoda touch.

Texas Hold’Em to odmiana pokera. W grze gracze obstawiają i blefują, próbując przejść przez 10 charakterystycznych miejsc, w tym w Las Vegas, Paryż i Makau. Nowa wersja jest całkowicie darmowa z obsługą wielu graczy dla maksymalnie ośmiu graczy poprzez Wi-Fi lub w trybie offline przeciwko 24 komputerowym przeciwnikom.

Nowa wersja wymaga urządzenia z systemem iOS 12 lub nowszym i jest zoptymalizowana pod kątem najnowszych modeli iPhone’a i iPoda touch.

Texas Hold’Em po raz pierwszy zadebiutował na iPodzie we wrześniu 2006 roku przed wypuszczeniem jej na iPhone’a wraz z App Store 11 lipca 2008 roku. Gra została wycofana z App Store w listopadzie 2011 roku, pozostawiając Apple bez własnej gry na iPhone’a, aż do czasu wydania „Warren Buffett’s Paper Wizard” w maju.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx