poniedziałek, 24 czerwca

Economic Daily News poinformował dziś, że Apple wypuści nową wersję 4,7-calowego iPhone’a 8 na początku przyszłego roku ze zaktualizowanymi komponentami wewnętrznymi, aby zwiększyć swój udział w rynku smartfonów średniej wielkości.

Powołując się na źródła z Fubon Securities Investment Trust z Tajwanu, EDN twierdzi, że odświeżony iPhone 8 firmy Apple będzie wprowadzony na rynek w marcu 2020 roku, zachowa swój 4,7-calowy wyświetlacz LCD, ale będzie zawierał nową konstrukcję PCB z procesorem A13, tylną kamerą z jednym obiektywem i 128 GB pamięci podstawowej.

Oczekuje się, że jego produkcja osiągnie 20 milionów, a wszystkie zamówienia trafią do producenta Pegatron. EDN wierzy, że nowy 4,7-calowy iPhone 8 będzie miał agresywną cenę w okolicach 649 dolarów, ponieważ Apple próbuje zwiększyć swój udział wśród telefonów ze średniej półki, gdzie przegrywa z chińskimi rywalami, takimi jak Oppo i Vivo.

Flagowe urządzenia Apple iPhone XS, XS Max i XR dominują w przekazach marketingowych, ale firma nadal oferuje iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus, pierwotnie wprowadzonego na rynek w 2017 roku jako tańszą opcję wraz z jeszcze tańszą serią iPhone 7.

Aktualne ceny istniejącego iPhone’a 8, który posiada przycisk Home i grube górne i dolne ramki, zaczynają się od 2979 złotych za 64 GB model iPhone’a 8 lub 3479 złotych za iPhone’a 8 Plus.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx