wtorek, 18 czerwca

W ciągu ostatniego widzieliśmy wiele przecieków związanych z nowymi słuchawkami Beats Studio Buds. Dziś pojawiają się oficjalnie.

Choć na dzień dzisiejszy w Polsce nie są jeszcze możliwe to zamówienia, to możemy się o nich nieco więcej dowiedzieć i czekać „do lata” kiedy to w Polsce staną się dostępne w cenie 729 złotych w trzech kolorach: czerwonym, białym i czarnym.

Studio Buds to pierwsze wkładki douszne marki Beats, które konkurują z AirPods dzięki ich bezprzewodowej konstrukcji, która wygodnie mieści się w uchu bez zaczepu na ucho, który jest widoczny w Powerbeats Pro. Pod wieloma względami słuchawki Studio Buds są konkurencyjne z AirPods Pro. Mają niższą cenę, lżejszą konstrukcję, a jednocześnie oferują funkcje takie jak aktywna redukcja szumów (ANC) i tryb kontaktu.

Słuchawki Beats Studio Buds oferują nawet 8 godzin słuchania i dwa dodatkowe ładowania z kieszonkowego etui ładującego. To oznacza, że łącznie odtwarzają dźwięk aż do 24 godzin. Po włączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu słuchać można słuchać muzyki przez 5 godzin, a razem z etui – 15 godzin. Gdy bateria będzie na wyczerpaniu, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel dostarczy energię na nawet 1 godzinę odtwarzania.

W zestawie ze słuchawkami otrzymujemy miękkie, silikonowe wkładki w trzech rozmiarach (małym, średnim i dużym) gwarantujące indywidualne dopasowanie i akustyczną izolację. Dostępne rozmiary zapewniają wygodę, stabilne ułożenie i pewność, że słuchawki pozostaną na miejscu. Dopasowane kolorystycznie etui ładujące pozwala zabrać słuchawki ze sobą, a jego zgrabna, zaokrąglona konstrukcja sprawia, że z łatwością mieści się w kieszeni lub torebce. Same słuchawki mają klasę ochrony IPX4, więc są odporne na działanie potu i wody.

Podobnie jak w przypadku innych słuchawek AirPods i najnowszych słuchawek Beats, Studio Buds są automatycznie rozpoznawane jako obsługujące dźwięk przestrzenny z Dolby Atmos w Apple Music, więc nie trzeba ich ręcznie konfigurować w Ustawieniach, tak jak w przypadku słuchawek innych firm.

Do ładowania słuchawek Beats Studio Buds wykorzystano złącze USB-C co jest bez wątpienia wynikiem założeń Beats, aby dotrzeć zarówno do użytkowników Apple jak i Androida. Ta wieloplatformowa atrakcyjność pojawia się w kilku innych obszarach, w tym w konfiguracji, w której Studio Buds są pierwszym produktem Beats obsługującym parowanie jednym dotknięciem na obu platformach.

Beats Studio Buds to także pierwszy produkt Beats, który obsługuje zarówno funkcję Znajdź w ekosystemie Apple, co pozwala znaleźć ostatnią znaną lokalizację słuchawek lub sprawić, by wydały dźwięk, który pomoże Wam je znaleźć, jeśli są w zasięgu Bluetootha.

Beats Studio Buds można od zamawiać w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a w Polsce zgodnie z informacją na stronie Apple mają być dostępne od lata.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx