sobota, 25 maja

Apple wydał nową aktualizację oprogramowania układowego 10M359 dla Beats Studio Buds, słuchawek które pojawiły się w czerwcu 2021 roku.

Przed dzisiejszą aktualizacją oprogramowania sprzętowego Beats Studio Buds miały zainstalowane oprogramowanie 9M6599. Należy zwrócić uwagę, że jest to wewnętrzna numeracja Apple, a wersja oprogramowania układowego widoczna w aplikacji Ustawienia może być inna i prawdopodobnie pojawi się jako 1B56 po aktualizacji.

Nie ma standardowego sposobu na uaktualnienie oprogramowania „Beats”, ale oprogramowanie jest zwykle instalowane bezprzewodowo, gdy wkładki douszne są podłączone do urządzenia z systemem iOS. Umieszczenie Beats Studio Buds‌‌‌‌‌ w etui, podłączenie ich do źródła zasilania, a następnie sparowanie ich‌‌‌‌‌ z iPhonem lub iPadem powinno wymusić aktualizację po krótkim czasie. Procedura zatem podobna do tej ze słuchawek AirPods.

Beats Studio Buds były pierwszymi wkładkami dousznymi marki Beats, które konkurowały z AirPods z bezprzewodową konstrukcją i bez zaczepu na ucho. Słuchawki Beats Studio Buds są podobne w konstrukcji do AirPods Pro i mają funkcję aktywnej redukcji szumów, ale słuchawki douszne mają konstrukcję bez trzonków, którą możemy zobaczyć w przyszłych produktach Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx