poniedziałek, 22 kwietnia

Apple opracował prototyp co najmniej jednej nowej wersji kolorystycznej swojej ładowarki MagSafe do iPhone’a, co sugeruje, że w pewnym momencie może potencjalnie wypuścić wersję urządzenia w dodatkowych opcjach kolorystycznych poza obecnym srebrnym.

Tak przynajmniej twierdzi konto na Twitterze @KosutamiSan. Według kolekcjonera rzadkich produktów Apple, informacje o prototypie, które uzyskali, wskazują, że Apple zamierzał wypuścić ładowarkę MagSafe w „wersji kolorowej”, podobnej do kabli MagSafe Charging 3, które produkuje dla MacBooka Air.

Apple dołącza dopasowany kolorystycznie kabel do ładowania MagSafe 3 w pudełku z MacBookiem Air, ale oferuje je również do zakupu osobno w czterech kolorach MacBooka Air: gwiezdna szarość, srebrnym, północy i księżycowej poświaty.

magic-charger-prototype-kosutamisam

Według @KosutamiSan, prototypowa kolorowa ładowarka MagSafe firmy Apple do iPhone’a ma większe nasycenie kolorów niż kable zasilające MagSafe. Kolekcjoner udostępnił powyższe zdjęcie krążka MagSafe w kolorze księżycowej poświaty jako przykład, jednocześnie twierdząc, że Apple stworzyło prototypy wersji w podobnych kolorach dla niewydanego poziomego modelu podstawki do ładowania o nazwie „Magic Charger”.

Nie jest jasne, czy prototypowe kolorowe ładowarki zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do niewydanych kolorów iPhone’a, nie mniej nigdy nie trafiły do masowej produkcji. Nie wiadomo również, czy Apple faktycznie zamierza je wypuścić w przyszłości. Jest szansa, że więcej odmian ładowarki do krok do walki z konkurencyjnymi rywalami a nowym rynku ładowarek w standardzie Qi2, który ma zostać otwarty jeszcze w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx