czwartek, 25 kwietnia

Zdjęcia niewydanego akcesorium do ładowania Apple MagSafe o nazwie „Apple Magic Charger” w ciągu ostatnich tygodni zaczęły pojawiać się w internecie.

Kolekcjoner rzadkich produktów Apple i użytkownik Twittera „TheBlueMister” po raz pierwszy udostępnił zdjęcia niewydanego akcesorium na początku tego miesiąca. Od tego czasu pojawiły się kolejne niezależne zdjęcia na kontach kolekcjonerów z Azji, którzy dostali w swoje ręce wersje Design Validation Test (DVT) i udostępniają ich zdjęcia online.

TheBlueMister postanowił zdemontować akcesorium, aby przywrócić je do stanu używalności, pokazując część tego procesu na Twitterze. Połączenie z komputerem Mac ujawnia, że niewydane akcesorium nosi nazwę „Apple Magic Charger”.

Akcesorium zawiera gumowaną białą ładowarkę „MagSafe” wewnątrz zaokrąglonego kwadratu z anodyzowanego aluminium, którą można ustawić w pozycji pionowej. Wygląda na to, że ma wykończenie w kolorze gwiezdnej szarości i zawiera białą gumowaną podstawę, która utrzymuje całość na miejscu na powierzchni, a także wbudowany pleciony kabel ładujący USB-C. Nowe urządzenie wydaje się przypominać stację dokującą Lightning Dock do iPhone’a. Użytkownik Twittera znany jako „DuanRui” udostępnił dziś dodatkowe zdjęcia niewydanej ładowarki Apple Magic Charger.

Urządzenie wydaje się być nieco ograniczony do używania z iPhonem, ponieważ telefonu nie da się ustawić na ładowarce w orientacji pionowej. Zatem może być przydatne do oglądania treści tylko w trybie poziomym. Krążek MagSafe może oczywiście ładować iPhone’a na płasko. W tym położeniu może również ładować AirPods z etui ładującym MagSafe.

TheBlueMister mówi, że wczesna wersja projektu Apple Magic Charger ograniczała się do trzymania „iPhone’a” tylko w pozycji poziomej i te ograniczenia najwyraźniej były jednymi z głównych powodów, dla których Apple wstrzymał ten produkt.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx