sobota, 25 maja

Apple dodał do swojego sklepu internetowego kolorowe przewody ładujące USB-C do MagSafe 3 dodawane w odpowiedniej kolorystyce do nowych MacBooków Air. Kable są opisane aktualnie jako „już wkrótce” ale znana jest już ich cena wynosząca 249 złotych.

Przewody będą dostępne w tych samych opcjach kolorystycznych co nowy MacBook Air czyli gwiezdnej szarości, srebrnym, północy i księżycowej poświaty. Przewody są oczywiście kompatybilne z 14-calowymi i 16-calowymi modelami MacBooka Pro wydanymi w zeszłym roku, więc w razie potrzeby można sobie odmienić domyślny kolor biały dodawany do tych modeli.

Ten dwumetrowy przewód do ładowania jest zakończony magnetycznym złączem MagSafe 3, które naprowadza wtyczkę na gniazdo zasilania MacBooka i ułatwia jej podłączenie. Za pomocą przewodu do ładowania oraz zgodnego zasilacza USB-C możesz wygodnie i szybko ładować komputer z gniazdka elektrycznego. Magnesy są wystarczająco silne, żeby uniemożliwić większość przypadkowych rozłączeń. Jednak w przypadku potknięcia się o przewód wtyczka od razu wypada z portu MacBooka, zapobiegając jego upadkowi. Podczas ładowania urządzenia dioda LED świeci się na pomarańczowo. Kolor zielony wskazuje, że jest ono w pełni naładowane. A dzięki wytrzymałej plecionej konstrukcji przewód jest bardzo trwały.

Apple nie podał kontretnej daty sprzedaży przewodów, ale najprawdopodobniej będzie to w tej samej chwili kiedy ruszy sprzedaż nowych MacBooków Air.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx