niedziela, 23 czerwca

iOS 11 jest teraz zainstalowany na 59 procentach urządzeń z systemem iOS, zgodnie z nowymi statystykami, które Apple udostępnił w tym tygodniu na stronie wsparcia App Store dla deweloperów.

To wzrost z 52 procent w porównaniu z 6 listopada, co wskazuje na to, że przyjęcie systemu iOS 11 wzrosło zaledwie o 7 punktów procentowych w ciągu ostatniego miesiąca.

33 procent urządzeń iPhone, iPad i iPod touch nadal uruchamia system iOS 10, a 8 procent urządzeń uruchamia wersję systemu iOS wcześniejszą niż iOS 10.

Adaptacja do systemu iOS 11 jest wolniejsza od przyjęcia systemu iOS 10. Na podstawie oficjalnych liczb App Store, iOS 10 był zainstalowany na 54 procentach urządzeń w październiku, miesiąc po wydaniu systemu operacyjnego. Porównywalnie, iOS 11 miał tylko 52 procent w listopadzie, półtora miesiąca po premierze.

Firma Apple wydała już kilka aktualizacji dla systemu iOS 11, ale wydaje się, że nie poprawiło to przekonania do instalacji, zwłaszcza że wiele z tych aktualizacji zostało udostępnionych w celu usunięcia poważnych błędów znalezionych w systemie operacyjnym.

W weekend Apple wydał iOS 11.2, drugą ważną aktualizację do iOS 11. iOS 11.2 wprowadził Apple Pay Cash w Stanach Zjednoczonych, ale aktualizacja została wydana wcześniej, aby naprawić błąd daty, który powodował awarie w dniu 2 grudnia. W rezultacie , Apple Pay Cash nie był początkowo dostępny i nie był dostarczany użytkownikom aż do wczoraj.

Czy iOS 11.2 przekona użytkowników do instalacji? Z tego co się od Was dowiaduje, wielu użytkowników widzi znaczą poprawę i to w stabilności systemu jak i wydajności baterii. Oczywiście wciąż jest liczna osób nie do końca podzielających te opinie, jednak prawidłowa aktualizacja przeprowadzona przez iTunes nie powinna u nikogo powodować problemów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx