piątek, 30 września

Apple wyda w 2018 roku trzy iPhone’y, w tym dwa modele OLED i jeden model LCD, który może mieć metalowy tył jak iPhone 7 i iPhone 7 Plus, donosi Nikkei.

Powołując się na źródło „mające wgląd w projekty produktów firmy”, Nikkei mówi, że model LCD będzie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala, podczas gdy dwa modele OLED będą mierzyć 5,8 cala i 6,2 lub 6,3 cala.

Model LCD z metalowym tyłem „będzie dostępny w kilku kolorach”, podobnie jak istniejące aluminiowe iPhony, a korpus urządzenia może być produkowany przez Casetek, spółkę zależną od Pegatron.

Informacje Nikkei są zgodne z wcześniejszymi danymi udostępnianymi przez analityka KGI Securities Ming-Chi Kuo, który często ma dokładny wgląd w plany Apple, choć istnieją pewne różnice w prognozach dotyczących rozmiarów trzech urządzeń.

Kuo wierzy, że Apple wprowadzi w 2018 roku trzy iPhone’y: model OLED, który mierzyć ma 5,8 cala jak obecny iPhone X, model OLED, który ma mieć wyświetlacz 6,5 cala, który posłuży jako rodzaj „iPhone’a X Plus” i 6.1-calowy model podstawowy z wyświetlaczem LCD.

Kuo twierdzi, że wszystkie trzy modele będą wyposażone w pełnoekranowy projekt od krawędzi do krawędzi i system kamer TrueDepth, taki jak w obecnym iPhone’ie X, ale nie wspomniał o innym materiale obudowy. Wszystkie telefony iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus są wyposażone w szklany tył umożliwiający bezprzewodowe ładowanie.

6.1-calowy model LCD z metalową obudową prawdopodobnie wykonaną z aluminium nie byłby w stanie pracować z bezprzewodowym ładowaniem i nie jest jasne, czy Apple chce cofnąć się o krok i usunąć nową kluczową funkcję z przyszłych iPhone’ów.

6.1-calowy model LCD został dotychczas opisany przez Kuo jako model o niższej rozdzielczości, który będzie bardziej przystępny cenowo niż dwa modele OLED, w celu ukierunkowania się na rynki małe i średnie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx