poniedziałek, 15 lipca

co nowego w 2014_iPhone6

Najnowsze wewnętrzne dokumentów pochodzące z procesu Samsung/Apple pokazują szerszy wgląd w analizy Apple dotyczące przyszłości rynku smartfonów.

Dokumenty zaprezentowane przez Re/code zawierają slajdy z prezentacji Apple z kwietnia 2013 roku dotyczące planów Apple na rok 2014. Dokument zawiera wykresy pokazujące, że tempo wzrostu firmy Apple będzie zwalniało kwartał po kwartale. Główną przyczyną tego spadku obarczani są konsumenci. Konsumenci chcą tańszych smartfonów z większymi ekranami:

 

Apple Fy 14 Planning

W dalszej analizie, Apple przyznaje, że „konsumenci chcą tego, czego nie posiadamy” – co pokazuje, że większość wzrostów odnotowują smartfony w dwóch kategoriach: z ekranem większym niż 4 cale i kosztujące mniej niż 300 dolarów.

Plotki wokół większego iPhone’a 6, który Apple miałby zaprezentować tej jesieni nasilają się coraz mocniej. Najczęściej pojawiający się rozmiar ekranu nowego iPhone’a to 4.7 „lub 5.5”, choć mówi się, że model 4.7’’ ma pojawić się jako pierwszy. Choć pogłoski są spójne, to własne spostrzeżenia Apple z 2013 roku wyjaśniają, dlaczego takie posunięcie może się zdarzyć.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx