niedziela, 25 lutego

iphone-6s-review-261

Dwa tygodnie po uruchomieniu programu naprawy baterii w iPhone’ie 6S, Apple dodał narzędzie, które pozwala właścicielom iPhone’a 6S sprawdzenie, czy ich urządzenie jest dotknięte tym problemem.

Uaktualniona strona programu zawiera teraz opcję pozwalającą na wprowadzenie numeru seryjny, aby ustalić czy dany iPhone 6s kwalifikuje się do bezpłatnej wymiany baterii.

Niewielka liczba iPhone’ów 6S wyprodukowanych między wrześniem a październikiem 2015 roku ma wadliwą baterię, która może spowodować, że iPhone 6S nieoczekiwanie się wyłącza.

Urządzenia, które zaliczą się do zakwalifikowanych będą mogły otrzymać nową baterię firmy Apple bez opłat, co powinno rozwiązać problem niespodziewanego wyłączania się urządzenia. Urządzenia muszą być w dobrym stanie technicznym, aby mogła w nich zostać wymieniona bateria – Apple nie dokona tego, jeśli mamy np. pęknięty ekran, który mógłby zakłócić wymianę baterii.

Właściciele uprawnionych do wymiany iPhone’ów 6S powinni odwiedzić autoryzowany serwis Apple lub zadzwonić do pomocy technicznej firmy Apple o pomoc w tej sprawie. Klienci, którzy już zapłacili za wymianę baterii w swoich iPhone’ach 6S mogą ubiegać się o zwrot kosztów poniesionych na tą usługę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
7 lat temu

A co z iPhone 6S+

Tomi
Tomi
7 lat temu

a co z iphone 5S który od jakiegoś czasu notorycznie wyłącza mi się przy baterii na poziomie 20-40%.

Ralf
Ralf
7 lat temu

Moj 6s plus po godzinnym spacerze przy 5 stopniach na zewnatrz poprostu sie wylacza.. Masakra

Piotr
Piotr
7 lat temu

Mój 6 tez potrafi się przy 20% wyłączyć baaa nawet przy naładowaniu na 100% po godzinie potrafi spaść mi na 70% – baterie czas wymienić. Czy ktoś wie czy przynajmniej na rok będę miał spokój wymieniając na zamiennik za 150 zł z wymiana ? w Katowicach tyle chcą

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx