środa, 29 czerwca

apple-mirror

Deweloper stron internetowych i grafik stworzył w pełni funkcjonujący ekran dotykowy „Apple Mirror„, oferując spojrzenie na wyobrażoną przyszłość, w której Cupertino buduje inteligentne ekrany do domu.

Nowojorczyk Rafael Dymek stworzył swój własny projekt lustra, które bazuje na elementach iOS 10 w zwiększonym interfejsie, który wydaje się pracować jak dotykowy ekran.

„Apple Mirror” pokazuje datę i godzinę w prawym górnym rogu i prognozę pogody w lewym górnym rogu. Poniżej zaś znajdują się dwie kolumny ikon aplikacji, które można uruchomić za pomocą dotykowych gestów.

zrzut-ekranu-2016-11-27-o-22-18-07

Uruchomienie aplikacji odbywa się w znany sposób za pomocą dotknięcia, choć aplikacje otwierają się w trybie okienkowym i jak widać nie pozwalają na wielozadaniowość. Dymek pokazuje tylko niektóre z możliwości swojego zmodyfikowanego interfejsu Apple, które obejmują możliwość zamówienia Ubera, oglądania Netflixa, czytania wiadomości, sterowanie termostatem czy inteligentnymi żarówkami, wyjście na system głośników Sonos oraz więcej.

Po 45 sekundach bezczynności, interfejs wygasza się, a ekran dotykowy wygląda jak zwykłe lustro. Każde dotknięcie lustra wybudza ikony do pracy. Zobaczcie więcej na filmie powyżej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rybczyk Łukasz
Rybczyk Łukasz
5 lat temu

Super rzecz do inteligentnych domów. Ciekawe kiedy będzie dostępne w Polsce i za ile:)

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx