czwartek, 1 czerwca

 

Global Citizen i Światowa Organizacja Zdrowia WHO połączyły siły, aby stworzyć globalny program specjalny „One World: Together at Home”, aby wesprzeć walkę z COVID-19.

Program specjalny zostanie wyemitowany na żywo w sobotę, 18 kwietnia o 17:00 czasu pacyficznego na ABC, NBC i CBS, a dodatkowo będzie transmitowany przez Apple, Amazon Prime Video, Alibaba, Facebook, Instagram, LiveXLive, Tencent, Tencent Music Entertainment Group, TIDAL, TuneIn, Twitch, Twitter, Yahoo i YouTube.

Nie jest jasne, w jaki sposób Apple będzie transmitować to wydarzenie, ale firma może dodać specjalny kanał do Apple TV, a także oferować transmisję na żywo na swojej stronie internetowej.

Wirtualna transmisja pokaże jedność wszystkich osób dotkniętych COVID-19, a także będzie wspierać odważnych pracowników służby zdrowia na całym świecie, którzy wykonują niesamowitą, ratującą życie pracę.

Podczas imprezy wystąpią Lady Gaga, Elton John, Lizzo, John Legend, Keith Urban i inni oraz pojawią się takie osoby jak David Beckham, Idris Elba i inni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx