piątek, 14 czerwca

Znaczna liczba użytkowników komputerów Mac doświadcza sporadycznych awarii systemu po aktualizacji do macOS Catalina w wersji 10.15.4, wydanej kilka tygodni temu.

Problem zawieszania się systemu wydaje się być najbardziej widoczny, gdy użytkownicy podejmują próby przesyłania dużych plików. W poście na forum, witryna SoftRAID opisała problem jako błąd i powiedziała, że współpracuje z inżynierami Apple przy poprawce do systemu macOS 10.15.5 lub jego obejściu.

Inni użytkownicy systemu macOS 10.15.4 doświadczają restartu po wybudzania komputera Mac ze stanu uśpienia, w którym dotknięty problemem system cierpi z powodu błędu „kernel panic” i ponownie uruchamia się z logo Apple wynika z komentarzy udostępnionych przez społeczność wsparcia Apple, Reddit i Twittera.

Po aktualizacji do systemu macOS 10.15.4 użytkownicy mogą również doświadczać ciągłego zwiększania i zmniejszania pracy podłączonych dysków twardych, gdy komputer Mac jest uśpiony, co może spowodować uszkodzenie dysku informuje Jeremy Horwitz.

Apple nie skomentował jeszcze tej sprawy, ale jak tylko czegoś się dowiemy zaktualizujemy ten wpis.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx