poniedziałek, 4 marca

Aplikacja Podcasty będzie już wkrótce dostępna w samochodach Tesla wraz z aktualizacją świąteczną 2023, która zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu.

Właściciele Tesli Model S, 3, X, Y i Cybertruck w prawie 50 krajach i regionach otrzymają aplikację w ramach bezpłatnej, bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania. Do strumieniowego odsłuchiwania podcastów przez połączenie komórkowe wymagana jest subskrypcja Premium Connectivity.

Po aktualizacji użytkownicy zobaczą aplikację Podcasty w programie uruchamiającym aplikacje Tesli.  Otwierając aplikację Podcasty po raz pierwszy, użytkownicy muszą użyć swojego iPhone’a do zeskanowania wyświetlanego na ekranie kodu QR, aby otworzyć odpowiednią stronę internetową i zalogować się przy użyciu swojego Apple ID.

Aplikacja ‌Podcasty‌ dla samochodów Tesla zawiera zakładkę Słuchaj, kolejkę Następne i  Najnowsze odcinki, ostatnio odtwarzane odcinki, zakładkę Przeglądaj z najpopularniejszymi programami i najpopularniejszymi odcinkami, podobnie jak jej odpowiedniki na urządzeniach Apple. Zawiera także całą bibliotekę podcastów użytkownika, umożliwiającą przeglądanie obserwowanych podcastów, zapisanych odcinków i najnowszych odcinków obserwowanych programów.

Odtwarzanie jest zsynchronizowane na wszystkich urządzeniach, więc gdy kierowca dotrze do celu, może kontynuować słuchanie od miejsca, w którym skończył, na innym urządzeniu Apple. Podcasty są również bezpośrednio zintegrowane z funkcją wyszukiwania Tesli, umożliwiając użytkownikom wyszukiwanie określonych programów, osób i tematów oraz przeglądanie odpowiednich wyników.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx