piątek, 12 kwietnia

Po wielu wcześniejszych plotkach, oczekuje się, że to właśnie rok 2021 będzie tym, w którym Apple wypuści w końcu długo wyczekiwane narzędzia do śledzenia przedmiotów AirTags.

Dziś na swoim kanale YouTube Jon Prosser udostępnili animację 3D akcesorium, która rzekomo zostało stworzona przez Apple. Prosser twierdzi, że uzyskał animację od inżyniera oprogramowania, który uważa, że może zostać zaprezentowana użytkownikom w przyszłej wersji iOS. Apple pokazuje podobną animację 3D dla kilku innych akcesoriów podczas procesu parowania na iPhonie lub iPadzie, w tym dla wszystkich AirPods czy HomePoda.

Jak widać z poprzednich makiet i wizualizacji, oczekuje się, że AirTags będą małymi, okrągłymi znaczkami z polerowanym srebrnym metalowym dyskiem z tyłu.

Podobnie jak Tile, AirTags pomogą śledzić użytkownikom ich rzeczy osobiste, takie jak klucze, portfele i plecaki, a użytkownicy otrzymają powiadomienie push na swoich urządzeniach, gdy pozostawią w dalszym zasięgu swój oznaczony nim przedmiotu. Jeden z pierwszych zrzutów ekranu pokazuje, że AirTags będą zarządzane przez nową zakładkę Przedmioty w aplikacji Lokalizator.

AirTags ma obsługiwać technologię ultraszerokopasmową w celu zwiększenia dokładności lokalizacji, a także technologię Bluetooth LE dla szerszej kompatybilności z urządzeniami. Oczekuje się również, że będą oferować funkcję rozszerzonej rzeczywistości do lokalizowania zagubionych przedmiotów.

Dzięki przypadkowemu odwołaniu się Apple do AirTags w filmie na YouTube w kwietniu ubiegłego roku wiemy, że to akcesorium faktycznie istnieje, ale dokładna data premiery wciąż pozostaje nieznana.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx