środa, 22 maja

Apple zaktualizuje AirPods Max dopiero pod koniec 2024 roku i poza nowymi kolorami i ładowaniem przez USB-C nie oczekuje się w nich żadnych innych większych zmian uważa Mark Gurman z Bloomberga.

W najnowszym wydaniu newslettera Power On Gurman twierdzi, że Apple wymieni port Lightning na USB-C, aby zachować zgodność z przepisami europejskimi i zapewnić spójność całej linii słuchawek AirPods. Nie ma w planach dodawania czipa H2 i towarzyszących mu funkcji jak Dźwięk Adaptacyjny i Głośności spersonalizowanej w dającej się przewidzieć przyszłości.

W praktyce kolejna wersja słuchawek nausznych Apple będzie na tyle podobna do obecnych modeli, że Apple może nawet nie zmienić numeru generacji, podobnie jak w przypadku AirPods Pro z USB-C. Gurman jednak zabezpiecza się, że to są plany na obecną chwilę, a jak każde plany Apple może chcieć je jeszcze zmienić.

W zeszłym tygodniu Gurman poinformował, że wszystkie trzy modele słuchawek AirPods i akcesoria do komputerów Mac, takie jak Magic Keyboard i Magic Trackpad, prawdopodobnie do 2024 roku przejdą na USB-C.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx