niedziela, 26 maja

Operator telefonii komórkowej a2mobile przedstawia nową ofertę telekomunikacyjną a2mobile Gaming skierowaną do graczy. Za stałą, niską opłatę 34,90 zł klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci, 55 GB danych do wykorzystania bez limitu prędkości oraz 10 zł co miesiąc do wydania w sklepie cyfrowym.

Ogólnopolski zasięg z obsługą 5G

a2mobile operuje na nadajnikach sieci Plus, obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę obsługuje standard sieci 5G. Te fakty sprawiają, że umówienie się na wspólną rozgrywkę nie będzie stanowiło problemu, nawet jeżeli mieszkacie w dwóch skrajnie oddalonych od siebie miejscach.

Ponadto subskrypcja upoważnia do wykorzystania 55 GB danych mobilnych miesięcznie bez ograniczeń prędkości, więc jeżeli Wasz router aktualnie ma gorszy dzień, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je do gry ze znajomymi. Jeśli przy okazji wpadnie większa, niespodziewana aktualizacja jednego lub kilku ulubionych tytułów, to nie martw się – a2mobile pomyślało również o tym. Za wyrażenie zgód marketingowych operator jednorazowo zasili nasze konto dodatkowymi 500 GB danych, które będziemy mogli wykorzystać bez limitu prędkościowego.

Warto także odnotować, iż konto pozostanie ważne przez rok bez dodatkowych kosztów.

10 złotych co miesiąc do wydania na gry i dodatki

Najważniejszą korzyścią z punktu widzenia oszczędnych graczy jest jednak fakt, iż po opłaceniu subskrypcji na 31 dni, otrzymają oni w aplikacji 10 złotych do wydania na platformie Gamivo. Niezależnie od tego, czy grasz na PC, czy też konsoli, we wspomnianym sklepie na pewno znajdziesz dla siebie coś w dobrej cenie, której atrakcyjność, za sprawą zastosowanej zniżki, dodatkowo wzrośnie. Co istotne, wspomniany kod na 10 złotych otrzymujemy nie tylko po pierwszym uiszczeniu opłaty subskrypcyjnej w kwocie 34,90 złotych, ale i po każdym kolejnym zasileniu. To oznacza kody na łączną wartość 120 złotych w przypadku opłacania subskrypcji przez rok, co przy obecnych cenach nowych gier może okazać się znaczącą oszczędnością.

 Jak aktywować ofertę?

Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych użytkowników, którzy zdecydują się na aktywację subskrypcji dla pakietu Niewyczerpalne Wszystko 34,90 w ramach dedykowanej sekcji Gaming. Obecni klienci mogą ją znaleźć na swoich kontach na stronie a2mobile lub w sekcji usług w aplikacji mobilnej operatora. Nowi klienci muszą z kolei wcześniej zakupić starter lub przenieść numer z innej sieci, po czym aktywować subskrypcję jako klient a2mobile poprzez stronę internetową lub aplikację.

Kod, za którego pomocą zasilimy konto w sklepie Gamivo, otrzymamy od razu po opłaceniu subskrypcji. Nie trzeba się jednak zbytnio spieszyć z jego wykorzystaniem, ponieważ na jego aktywację operator przewiduje aż 31 dni. Dopiero po tym czasie kod straci swoją ważność, a użytkownik nie będzie w stanie dodać 10 złotych do swojego konta. Po aktywacji kodu na koncie klienta, gracze będą mieli możliwość wykorzystania środków w ciągu 24 miesięcy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, przygotowaliśmy ofertę, która łączyłaby niską cenę subskrypcji z dodatkowymi korzyściami. Duży pakiet szybkiego Internetu, nielimitowane rozmowy i SMS-y, niska cena oraz dodatkowe 10 złotych na gry, i to za każdym razem po opłaceniu subskrypcji – mówi Krzysztof Hyb, Członek Zarządu a2mobile/Premium Mobile

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx