środa, 17 lipca

Makiety iPhone’a 12 oparte na przeciekach schematów, zaczęły coraz bardziej widocznie krążyć w Internecie.

Użytkownik iZac niezadowolony z krążących w sieci porównań wielkości między zapowiadanym iPhone’em 12 w rozmiarze 5,4-cala i oryginalnymi modelami iPhone’a SE, wziął sprawy w swoje ręce i kupił własną makietę 5,4-calowy, aby stworzyć bardziej szczegółowe porównanie rozmiarów między oryginalnym iPhone’em SE oraz iPhone’em 7 i zapowiadanym iPhone’em 12 w rozmiarze 5,4-cala.

iZac (i zresztą nie tylko on) uważa, że 5,4-calowy iPhone 12 może być skierowany potencjalnie do fanów pierwszego iPhone’a SE (z 4-calowym ekranem) jako urządzenia jednoręcznego. Uważa, że dość łatwo można się przyzwyczaić do niewielkiej różnicy rozmiarów nadchodzącego urządzenia.

iZac stwierdził, że 5,4-calowy iPhone 12 jest o około 6 mm szerszy niż pierwsza generacja iPhone’a SE i około 3 mm węższy niż iPhone 7.

Szacuje on również, że zbliżający się iPhone 12 o przekątnej ekranu 5,4 cala może być o około 1 mm grubszy niż SE.

Mówi się, że iPhone 12 zostanie wydany tej jesieni w trzech różnych rozmiarach. Plotki wskazują, że zobaczymy 5,4-calowego iPhone’a, 6,7-calowego iPhone’a i dwa 6,1-calowe iPhone’y. 5,4 cala to rozmiar mniejszy niż obecny iPhone 11 Pro (5,8 cala), a 6,7 cala jest większy niż obecny iPhone 11 Pro Max (6,5 cala).

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx