piątek, 19 kwietnia

Według Rossa Younga, analityka Display Supply Chain Consultants (DSCC), Apple planuje wprowadzić na rynek zewnętrzny monitor z 27-calowym wyświetlaczem mini-LED w pierwszym kwartale 2023 roku.

W tweecie udostępnionym super obserwatorom Young poinformował, że Apple „przesunął” debiut monitora na pierwszy kwartał 2023 roku. Young początkowo spodziewał się, że Apple zaprezentuje wyświetlacz w czerwcu na WWDC, ale powiedział w maju, że premiera musiała zostać opóźniona do października z powodu opóźnień projektowych.

Przez cały 2022 rok Apple walczył z ograniczeniami dostaw komponentów dla komputerów Mac i ich wyświetlacze, co może być przyczyną opóźnienia.

Mówi się, że nadchodzący wyświetlacz Apple będzie wyposażony w technologię mini-LED wraz z obsługą ProMotion, umożliwiającą częstotliwość odświeżania do 120 Hz. Urządzenie nie ma być bezpośrednim zamiennikiem Pro Display XDR, który jest większym wyświetlaczem 6K. Zamiast tego będzie podobne do monitora Apple Studio Display, które jest 27-calowym monitorem.

Dzięki obsłudze ProMotion i technologii mini-LED, 27-calowy wyświetlacz ma być droższy niż wyświetlacz Studio Display, którego cena zaczyna się od 8499 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx