piątek, 19 kwietnia

Według nowego raportu DigiTimes, dostawcy Apple rozpoczęli masową produkcję nadchodzących 14-calowych i 16-calowych MacBooków Pro, zamierzając do końca listopada osiągnąć produkcję nawet 800 000 sztuk miesięcznie.

Plotki o nowych modelach MacBooków Pro krążą już od jakiegoś czasu, ale każda nowa informacja zdecydowanie przybliża nas do ich premiery. Wiele doniesień sugeruje, że Apple planuje dość intensywną jesień jeśli chodzi o swoje premiery, a wśród oczekiwanych nowości jest na pewno nowy iPhone, Apple Watch i słuchawki AirPods.

14-calowy i 16-calowy MacBook Pro, które mają być wyposażone w zupełnie nowy wyświetlacz mini-LED, odświeżoną konstrukcję i mocniejszy układ Apple Silicon, zadebiutują przed końcem roku. Powszechnie informowano, że produkcja laptopów rozpoczęła się w trzecim kwartale tego roku, a dzisiejszy raport DigiTimes potwierdził te doniesienia.

Poprzedni raport DigiTimes informował, że nowe laptopy zostaną wprowadzone na rynek we wrześniu, prawdopodobnie wraz z nadchodzącym iPhone’em 13 i Apple Watch Series 7. Chociaż teoretycznie jest to możliwe, Apple prawdopodobnie byłby bardziej skłonny zorganizować osobną konferencję w całości poświęconą komputerom Mac niż włączyć go do oczekiwanej wrześniowej konferencji poświęconej iPhone’owi.

W zeszłym tygodniu firma Apple złożyła w euroazjatyckiej bazie danych zgłoszenia wielu niepublikowanych produktów, w tym komputerów Mac i Apple Watch. Chociaż zgłoszenie zawiera tylko identyfikatory modelu, prawdopodobnie będą to nadchodzące MacBooki Pro i Apple Watch Series 7.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx