poniedziałek, 26 lutego

Apple wyraźnie przygotowuje się na serię jesiennych premier swoich nowych produktów wynika z nowych zgłoszeń jakie pojawiły się dzisiaj w bazie Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej.

Pojawiły się w niej wykazy nowych modeli komputerów Mac i Apple Watch, z których wszystkie mają nieznane wcześniej identyfikatory modeli wskazując, że są to nadchodzące urządzenia.

Dostępnych jest sześć nowych numerów Apple Watch, w tym A2473, A2474, A2475, A2476, A2477 i A2478. Są to prawdopodobnie nowe modele Apple Watch Series 7 z systemem watchOS 8. Apple pracuje nad nowymi modelami Apple Watch Series 7, które mogą zostać poddane pierwszej znaczącej zmianie wyglądu, jaką zegarki Apple otrzymałyby od swojej premiery kilka lat temu, z cieńszymi ramkami i zaktualizowaną technologią wyświetlania. Spodziewamy jest również mniejszy chip S7 oraz nowe możliwości zdrowotne.

Jeśli chodzi o komputery Mac, baza danych ECC wymienia A2442 i A2485 jako nowe maszyny, a być może mogą to być nowe 14- i 16-calowe modele MacBook Pro, nad którymi trwają prace i podobno mają zostać wprowadzone przed końcem roku.

Oczekuje się, że nowe modele MacBooka Pro będą miały zaktualizowany chip Apple Silicon (albo M1X lub M2), a także kompletną zmianę wyglądu. Nowe urządzenia pozbawione będą paska dotykowego Touch Bar na rzecz standardowego rzędu klawiszy funkcyjnych, a także ponownie będą posiadać więcej portów, które zostały wycofane w poprzednich modelach w tym gniazdo kart SD i port HDMI, a także porty Thunderbolt 4.

Oczekuje się, że nowe maszyny ponownie przyjmą technologię MagSafe do ładowania i uważa się, że mają wyświetlacze mini-LED.

Nie zabrakło również wyczekiwanych na jesień nowych modeli iPhone’a, które zostały zauważone w bazie danych na początku tego roku. W czerwcu widzieliśmy kilka nowych numerów modeli iPhone, w tym A2628, A2630, A2634, A2635, A2640, A2643 i A2645, z których wszystkie prawdopodobnie odpowiadają nowym urządzeniom iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. W tym czasie urządzenia te były zgłoszone z systemem iOS 14, ale firma Apple zaktualizowała teraz zgłoszenie, aby zauważyć, że urządzenia mają zainstalowany system iOS 15.

Słyszeliśmy niekończące się plotki na temat iPhone’a 13 i chociaż nadchodzące iPhone’y nie będą się zbytnio różnić od modeli iPhone’a 12, możemy spodziewać się w nich takich nowości jak mniejsza ramka, ulepszony chip A15, wyświetlacz ProMotion 120 Hz i ulepszenia aparatu.

Apple jest zobowiązane do publikowania wszystkich produktów zawierających narzędzia szyfrujące i/lub kryptograficzne w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej, dlatego te zgłoszenia pojawiają się regularnie przed premierami produktów. Apple regularnie rejestruje nowe iPhone’y, iPady, zegarki Apple i komputery Mac w ECC, a te niepublikowane zgłoszenia produktów odpowiadają przyszłym premierom urządzeń.

Plotki sugerują, że nowe modele iPhone’a 13 i Apple Watch Series 7 zadebiutują na wrześniowej konferencji, podczas gdy nowe modele MacBooka Pro mogą pojawić się we wrześniu lub na osobnej konferencji zorganizowanej w październiku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx