niedziela, 3 marca

Serwis 9to5Mac informuje, że otrzymał informacje o cenach zbliżających się 13-calowych MacBook’ów Pro Retina. Według informacji,  model wyjściowy powinien być wyceniony w okolicy 1699 dolarów, czyli 500 dolarów więcej w stosunku do analogicznego modelu bez Retiny.

Otrzymaliśmy informacje o cenach modelu bazowego i „lepszego”. Na podstawie cen hurtowych, które otrzymaliśmy, wierzymy, że model wyjściowy 13-calowego MacBook’a Pro Retina będzie kosztować mniej więcej 1699 dolarów w chwili premiery, a wyższy, szybszy model będzie kosztować 300 dolarów więcej, zamykając się w cenie poniżej 2000 dolarów.

Co ciekawe, szacowane dodatkowe 500 dolarów za wersję Retina w 13-calowym modelu MacBooka Pro, to ciut więcej niż 400 dolarów jakie musimy zapłacić dodatkowo za Retinę w modelu 15-calowym. Wyższy model 15-calowego MacBooka Retina kosztuje jednak już 600 dolarów więcej niż ten bez Retiny, ale tu na różnicę ceny może mieć też wpływ znacznie droższej 512 GB pamięci flash dołączonej do tego urządzenia.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx