sobota, 20 kwietnia

Zgodnie z jedną z teorii serwisu 9to5Mac wyjaśniających dwadzieścia cztery numery katalogowe iPada, które pojawiły się w tym tygodniu, jest to że połowa z tych numerów jest rzeczywiście przypisana do zmienionej wersji trzeciej generacji pełnowymiarowego iPada.

Poprawione iPady, które pojawią się na wydarzeniu medialnym w najbliższy wtorek będą miały podobno zmienione złącze do nowego Lightning i mogą obejmować także inne ulepszenia, przy zachowaniu tej samej ceny co dotychczasowe modele.

Firma Apple ogłosi odświeżoną wersję pełnowymiarowego 9,7-calowego iPada z wyświetlaczem Retina na imprezie medialnej 23 października. Źródła mówią, że nowa wersja iPada zachowa tą samą cenę 499 dolarów, 599 dolarów i 699 dolarów za wersję WiFi, a linia LTE zachowa bieżący poziom cen 629 dolarów, 729 dolarów i 829 dolarów. Brak zmiany cen przełoży się prawdopodobnie na brak dodatkowych pojemności dyskowych, dlatego wierzymy, że opcje 16GB, 32GB, 64GB zostaną zachowane.

Pierwsze pogłoski o zmienionym pełnowymiarowym iPadzie pojawiły się już w lipcu, ale nikt za bardzo w nie nie wierzył. Później nabrały one coraz większego znaczenia. W kolejnych plotkach mówiło się, że odświeżony iPad będzie posiadał technologię wyświetlania IGZO, lepsze odprowadzanie ciepła, wsparcie 4G LTE dla Wielkiej Brytanii i innych krajów korzystających pasma częstotliwości 1800 MHz, a nawet wprowadzenie nowego procesora A6, który zastosowano w iPhone’ie 5. Nie jest jednak jasne, które z nich są tylko pogłoskami, a które rzeczywiście zostaną wprowadzone.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
David
David
11 lat temu

Super! Miałem nadzieje, ze odswieza iPada 3 bo mam zamiar go kupic 🙂
Musze tylko uzbierac jedyne ok 3000 zl xD

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx